Przyśpieszony Kurs angielskiego Dla Podróżujących 

"Travel & Talk in English"

czyli mów co chcesz, gdzie chcesz!

Jak skutecznie dogadywać się po angielsku w podróży​ mając mało czasu na naukę i problemy z zapamiętywaniem słówek?

Jeśli używasz angielskiego w podróżach, i często brakuje Ci słówek – mam dla Ciebie rozwiązanie!

Jeśli nie masz czasu na naukę, a słówka wlatują jednym uchem, a wylatują drugim – to ten kurs jest dla Ciebie!

W kursie "Travel & Talk in English":

 • nauczysz się najbardziej przydatnych w podróżowaniu słówek i zwrotów angielskich (przetestowane na podróżach moich i moich uczniów!)

 • nauczysz się słówek angielskich, z którymi Polacy zazwyczaj mają problemy

 • dowiesz się, jak uniknąć błędów typowych dla Polaków

 • otrzymasz kompendium słówkowe, które możesz ze sobą zabrać w podróż  

 • przećwiczysz słówka w mówieniu, aby ich poprawnie używać, bez wychodzenia z domu

 • uzyskasz ode mnie indywidualny feedback dotyczący nowego słownictwa, ale również całej reszty Twojego angielskiego

 • otrzymasz system powtórek, który działa nawet, gdy masz bardzo mało czasu na naukę i kiepską pamięć

Tematy lekcji

 • Module 1: On the plane/Transport

  Nauczysz się najpotrzebniejszego słownictwa na lotnisku i w samolocie. Bagaż rejestrowany, bagaż podręczny, schowek bagażowy, kontrola osobista, celnik, przemyt (!!!) i wiele innych. Nauczysz się najpotrzebniejszego słownictwa przy wynajmowaniu samochodu, i przy korzystaniu z innych środków transportu: ręczna skrzynia biegów, rozładowany akumulator, autokar, kontroler biletów i wiele innych!

 • Day 1: Accommodation

  Poznasz najpotrzebniejsze słówka dotyczące zakwaterowania w podróży i hoteli. Cieknący kran, schronisko górskie, pensjonat, karaluchy i wiele innych.

 • Day 2: Eating out

  Nauczysz się najpotrzebniejszego słownictwa w restauracji i jedzeniu na mieście. Mdłe, cielęcina, beza i wiele innych.

 • Day 3: Sightseeing/Shopping

  Poznasz najpotrzebniejsze słówka związane ze zwiedzaniem. Rynek miejski, katedra, wycieczka z przewodnikiem i wiele innych.Nauczysz się najpotrzebniejszego słownictwa przy robieniu zakupów w podróży. Tandetne pamiątki, bazarek, wyłączenie od podatku sprzedażowego, i wiele innych.

 • Day 4: Activities

  Poznasz najpotrzebniejsze słówka związane z typowymi rozrywkami wakacyjnymi. Leżaki, zabieg na twarz, nurkowanie z rurką, i wiele innych.

 • Day 5: Health problems

  Nauczysz się, jak opowiedzieć zagranicznemu lekarzowi (lub aptekarzowi), co Ci dolega – w przypadku typowych wakacyjnych problemów zdrowotnych. Biegunka, zatwardzenie, wysypka i wiele innych.

Każdy dzień kursu to:

1. Lekcja w formacie pdf, która przedstawia nowy materiał – słówka po angielsku, po polsku, ilustracje, przykłady. Przydatne zwroty i podpowiedzi, jak uniknąć typowych dla Polaków błędów i nieporozumień.

 

Każdą lekcję pdf otrzymasz mailem dwa dni przed lekcją na żywo, abyś mógł się z nią zapoznać. Materiały te otrzymujesz na zawsze.

2. Zestaw fiszek w appce mobilnej – dzięki nim możesz powtarzać i utrwalać nowe słownictwo, nawet jeśli masz tylko minutę dziennie i brakuje Ci motywacji do nauki. Masz dostęp do fiszek na całe życie!

 

Atrakcyjny system czaso-oszczędnych powtórek w Twojej komórce sprawdza się w tramwaju, w korku, a nawet podczas dłuższych posiedzeń w toalecie! ;)

3. Lekcja na żywo. Dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy, 12:00-13:00, od 3 czerwca do 26 czerwca 2019 – spotykamy się online, na konwersacyjnej lekcji angielskiego na żywo.

 

W małej grupie (max. 10 osób) ćwiczymy nowo poznane słówka i zwroty, pracujemy w parach, ćwiczymy płynność i poprawność wypowiedzi ustnych oraz zakres stosowanego słownictwa.

 

Każda osoba, na każdej lekcji, otrzyma ode mnie indywidualne informacje i podpowiedzi: co robisz dobrze, jakie błędy popełniasz, czego Twój angielski potrzebuje najbardziej. Ten feedback znacznie wykracza poza zakres kursu i jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania.

Kursy wakacyjne odbywają się w czerwcu, lipcu i sierpniu. Miesięczny kurs obejmuje około 24 godziny intensywnych zajęć konwersacyjnych, które pozwalają słuchaczom rozwinąć i wzmocnić umiejętność swobodnej, naturalnej komunikacji w języku angielskim.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o wyselekcjonowane materiały autentyczne, których zadaniem jest rozszerzenie słownictwa słuchaczy i wzbogacenie go o praktyczne zwroty oraz rozwijanie umiejętności ich swobodnego użycia w różnych sytuacjach życia codziennego: na wakacjach, w podróży, w hotelu, na lotnisku itp.

CZAS TRWANIA

 

Zajęcia prowadzone są codziennie przez cały tydzień od 24 do 28 czerwca, popołudniami, w grupie od 4 do 6 osób, a jedno spotkanie trwa 120 minut.

 

Wszyscy słuchacze kursu Travel&Talk English po każdych zajęciach otrzymają dostęp do aplikacji naszej szkoły, w której umieszczone zostaną zestawy wszystkich przerobionych ze słuchaczami zwrotów i słówek do nieograniczonego korzystania na urządzeniach mobilnych podczas wyjazdów i podróży oraz do powtórek w domu!

Startujemy 24 czerwca a zapisy trwają do 21 maja!