komputer z ekranem dotykowym

Nowoczesne technologie w nauczaniu

 

Nauka języka obcego jeszcze wielu uczniom kojarzy się ze żmudnym wkuwaniem list słówek, gramatyką nie do przejścia, oraz wielogodzinnym tłumaczeniem zdań.

Tradycyjne metody nie uwzględniają tego, iż obecni uczniowie bombardowani zewsząd współczesnymi zdobyczami techniki, nie są w stanie skoncentrować się na nauce dłużej niż kilka chwil. 

Ze względu na to, iż nie jesteśmy w stanie uniknąć znaczącego wpływu technologii na nasze życie, opracowaliśmy własną metodę, która łącząc komponenty współczesnej metody komunikatywnej i zintegrowanego nauczania przedmiotowo-językowego (CLIL) wykorzystuje użycie nowoczesnych technologii takich jak monitor interaktywny, tablica interaktywna, tablety, wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego słuchacza.

Naszą misją jest pomóc naszym słuchaczom nauczyć się języka szybciej i bardziej efektywnie, w sposób pozwalający na dłużej zatrzymać uwagę na nauczanej treści.

Profesjonalni lektorzy

W naszej szkole pracują lektorzy z najwyższymi kwalifikacjami i wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Zapewniamy stałą opiekę metodyczną oraz monitorowanie bieżących postępów i osiągniętych wyników każdego słuczacza przez nieograniczony dostęp do interaktywnej platformy e-learningowej. Istnieje również możliwość indywidualnej konsultacji metodycznej.