DRODZY RODZICE

Jeśli szukacie bezpiecznego a zarazem kreatywnego miejsca dla swojej pociechy aby zafundować mu pełne wrażeń wakacje z językiem angielskim zapraszamy na sprawdzone przez wymagających rodziców i uwielbiane przez dzieci warsztaty z Summer Workshops w Interactive English School!

DLA KOGO?

Dla wszystkich dzieci w wieku 5-13 lat lubiących kreatywnie i aktywnie spędzać czas. Bardzo bogaty program warsztatów przeplata zajęcia artystyczne, rozwijające logiczne myślenie oraz rekreacyjno-sportowe z językiem angielskim.

 • Wykonamy kreatywne dzieła artystyczne! (squishies, slime-y, budowle z piasku kinetycznego, desery z ciastoliny itp.)

 • Nauczymy się podstaw programowania, przeprowadzimy ciekawe eksperymenty z dziedziny chemii, fizyki i przyrody!

 • Nakręcimy filmy, wykonamy interesujące projekty artystyczne, będziemy doskonalić umiejętności taneczne i sportowe!

Jednym słowem wszystkie interaktywne i angażujące aktywności w jednym miejscu dla ciekawych świata dziewcząt i chłopców!

 

CEL

Aktywny i interaktywny wypoczynek, doskonalenie sprawności językowych poprzez dialogi teatralne, śpiew, żywą akcję i zabawę, naturalny, swobodny i atrakcyjny sposób przyswajania języka angielskiego, poszerzanie wiadomości kulturoznawczych, motywowanie dzieci do nauki języków obcych, nauka współpracy w grupie oraz doskonalenie umiejętności artystycznych i sportowych.

 

ZAPEWNIAMY

5 dni świetnej zabawy i nauki w przyjaznej i wyjątkowej atmosferze, aktywnie spędzony czas, mnóstwo zabaw i ruchu, także na świeżym powietrzu, pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, przekąski, napoje)

Pracę w małych, max. 6 osobowych grupach, opiekę wykwalifikowanych lektorów, pamiątkowe dyplomy dla każdego uczestnika warsztatów.

 

PROGRAM

 Codzienne zajęcia z j. angielskiego 1,5 godziny. dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Duża dawka konwersacji, zabaw, gier językowych i konkursów rozwijających wszystkie sprawności językowe. Dzięki żywemu i naturalnemu kontaktowi z językiem angielskim dzieci znacznie poszerzają słownictwo i przełamują barierę językową:

 • Codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne - 1,5 godziny. Zabawy ruchowe i gimnastyka, gry zespołowe (piłka koszykowa, nożna, outdoor gym) i terenowe (Scavenger Hunt, Escape Room) z elementami języka angielskiego, i inne niespodzianki...

 • Warsztaty językowe INTERACTIVE CLUBS prowadzone w języku angielskim czyli codzienne projekty językowe o różnorodnej tematyce i formie, dzięki którym dzieci będą rozwijać swoje zainteresowania, eksperymentować i kreatywnie spędzać czas szlifując j. angielski: PROGRAMMERS CLUB, SCIENCE CLUB, DANCE CLUB, ARTS&CRAFTS CLUB, BOARD GAMES CLUB

 • Zajęcia prowadzone przez doświadczonych lektorów Interactive English School według autorskiego programu przygotowanego specjalnie na okres warsztatów wakacyjnych.

 

 

 

 

 

 

PRZYDATNE INFORMACJE

 • Warsztaty językowe dla dzieci w wieku 5-13 LAT (podzielone na grupy wiekowe)

 • POBYT dzieci codziennie w godzinach 8.30 -16.00

 • MAŁE GRUPY (do 7 uczestników)

 • Całkowity koszt uczestnictwa  (w grupie nie mniej niż 4 os.) - 550 zł / 5 dni. W cenę wliczone jest pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, przekąski, napoje, przejazdy, ubezpieczenie dziecka)

 • ZGŁOSZENIA przyjmujemy do dnia 27 CZERWCA (Gwarancją zapisu jest wpłata zadatku 100 zł najpóźniej do dnia zakończenia zapisów. Pozostałą część opłaty należy dokonać najpóźniej w dniu rozpoczęcia warsztatów gotówką lub na konto (liczy się data zaksięgowania przelewu)

 • Rezerwacji można dokonać telefonicznie 690 850 035, przez rejestrację na stronie (link poniżej: przycisk "Zapisz się") lub mailowo: beata.yurk@gmail.com

 • Każdy tydzień jest inny = tygodnie można łączyć ze sobą! 

 • Przy zapisie na więcej niż jeden tydzień otrzymują Państwo RABAT 10% na każdy kolejny

 • Dla uczniów szkoły obowiązuje RABAT 5% (rabaty nie łączą się, obowiązuje korzystniejszy)

W każdym dniu podczas poszczególnych tygodni odbywać się będą inne zajęcia, warsztaty i wyjścia w plener. Głównym  celem naszych zajęć jest atrakcyjne ale skuteczne przekazanie naszym małym uczestnikom praktycznych angielskich zwrotów i słówek wprowadzanych przez interaktywne zabawy, konkursy, scenki sytuacyjne, ćwiczenia tematyczne i prace artystyczne w plenerze i w szkole, w sposób radosny i przynoszący satysfakcję! W związku ze zmienną aurą program jest elastyczny, może być urozmaicany i dostosowywany do wieku oraz możliwości dzieci.

 

UWAGA!  

Po zakończeniu rejestracji a przed rozpoczęciem warsztatów należy wypełnić kartę uczestnika, oraz umowę, którą otrzymają Państwo na podany w zgłoszeniu mail.

Kartę wraz z umową wypełnia Rodzic lub Opiekun dziecka, po czym dostarcza do szkoły w 2 egzemplarzach (osobiście, listowo) na adres: beata.yurk@gmail.com) najpóźniej do dnia przed dniem rozpoczęcia warsztatów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Beata Jurkiewicz – Dyrektor szkoły

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_207f.jpg

INTERAKTYWNE WARSZTATY 

Z ANGIELSKIM 

SUMMER WORKSHOPS FOR KIDS

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych informujemy, że:

 • administratorem Twoich danych osobowych jest Interactive English School z siedzibą przy ul. Kruczej 1, 87-100 Toruń, tel.:690850035, adres e-mail: beata.yurk@gmail.com 

 • podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja zawartej między umowy (w formie elektronicznej, papierowej lub słownej) oraz Twoja zgoda. 

 • będziemy przetwarzać Twoje dane przede wszystkim w celu realizacji umowy, a także przesłania ci naszych informacji handlowych i marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Oznacza to, że oprócz realizacji umowy możemy przesłać ci informację o aktualnych zniżkach, promocjach, dodatkowych zajęciach, które organizujemy.

 • Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie przez osoby zatrudnione w Interactive English School i nie będziemy udostępniać Twoich danych podmiotom trzecim,

 • Twoje dane przechowywane są w naszej siedzibie w formie papierowej i elektronicznej.

 • dane będą przetwarzane przez czas korzystania przez Ciebie z naszych usług oraz dwa lata po zakończeniu współpracy, chyba że wcześniej podejmiesz decyzję o wycofaniu zgody handlowej lub marketingowej – wtedy ich wykorzystanie ograniczy się do realizacji postanowień umowy i celów prawnie uzasadnionych,

 • masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO

 • w każdej chwili możesz wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uznasz, że Twoje dane przetwarzane są niezgodnie z prawem

 • podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych.